Podsumowanie roku 2018

Dziś mamy ostatni dzień roku. Większość z nas robi jego podsumowanie oraz wyznacza sobie postanowienia noworoczne. My również chcemy podsumować to co wydarzyło się w 2018 roku i podzielić się z Wami naszymi planami na nadchodzący rok 🙂

Rok 2018, by dla nas bardzo owocny. W końcu od lutego wystartowaliśmy z naszym blogiem. Dzieliliśmy się z Wami naszymi perypetiami podczas remontów oraz opisywaliśmy tam relacje międzyludzkie, ważne nie tylko w biznesie. Pod koniec roku na blogu nie opisywaliśmy Wam na bieżąco tego, co się u nas działo. Przyczyną tego było powiększenie naszego zespołu (i tu nie chodzi o nowego pracownika )

W mijającym roku udało się nam zrobić 7 flipów. To więcej niż zakładaliśmy:) W planach było ich 6, lecz dzięki powiększającymi się doświadczeniu, mogliśmy je robić w jeszcze większym tempie. W trackie są jeszcze trzy inwestycje, lecz przypisujemy je na przyszły rok, ponieważ wtedy dojdzie do transakcji. Przełomem dla nas był obrót nieruchomościami w małych miejscowościach. Właśnie w takich miastach udało się nam zrobić najwięcej flipów w tym roku. Poprzez poznanie czynników wpływających na inwestowanie w mniejszym miastach, mogliśmy odnieść wspaniały sukces. Jakie to czynniki? Pozwólcie, że tą wiedzę zostawimy dla siebie (przynajmniej na razie) 🙂

Choć pod koniec roku na blogu nie pojawiały się regularne wpisy, nasze artykuły mogliście czytać w najlepszym magazynie dla inwestora, jakim jest „Strefa Nieruchomości”. Zaproszenie nas do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na łamach czasopisma jest dla nas zaszczytem. Współpraca z redakcją magazynu jest dla nas czymś wyjątkowym i możemy Wam zdradzić, że w przyszłym roku będziecie mogli w dalszym ciągu czytać tam nasze artykuły. Cieszymy się, że poprzez naszego bloga możemy być inspiracją. 🙂 Dziękujemy redaktor naczelnej Anecie Nagler za wspaniałą współpracę oraz Wojciechowi Orzechowskiemu za stworzenie tak genialnego czasopisma.

Podsumowaliśmy mijający rok, a teraz zajmiemy się nadchodzącym 2019 !

 

Nowy Rok zaczynamy od dwóch ważnych wydarzeń. Najpierw 12 i 13 stycznia w Łodzi spotykamy się na największym wydarzeniu branży nieruchomości, jakim jest Maraton WIWN ( https://skleprentiera.pl/pl/c/Maraton-WIWN-STYCZEN-2019/62) ! Tydzień później, 24 stycznia w Rzeszowie odbędzie się spotkanie regionalne, podczas którego prelegentem będzie Wojciech Orzechowski ( https://skleprentiera.pl/pl/p/Spotkanie-WIWN-RZESZOW-24.01.2019-godz.-1800/544 ) ! Będzie się działo !

W przyszłym roku chcemy nadrobić zaległości z naszych dotychczasowych nieruchomości. Opowiemy Wam o przeprowadzonych remontach i podzielimy się ich zdjęciami. Oczywiście w miarę możliwości będziemy się starać opisywać Wam na bieżąco co dzieje się na aktualnych nieruchomościach. A tradycyjnie dzieje się dużo i nie zawsze wszystko łatwo przychodzi.

Pragniemy również w dalszym ciągu współpracować z redakcją „Strefy Nieruchomości”. Pisanie artykułów dla takiego magazynu, daje nam mega frajdę i jest motywacją do dalszego działania. Zachęcamy do czytania, ponieważ tam znajdziecie niesamowitą wiedzę od praktyków, których nazwiska są znane w całej Polsce i nie tylko.

Oczywiście nie może zabraknąć postanowienia noworocznego w sferze obrotu nieruchomościami. Lecz tym razem nie stawiamy na liczby. W przyszłym roku chcemy ich zrobić jak najwięcej i nawet mamy już na to pomysł 😀  Rzecz jasna nie wchodzi zrobienie mniej niż 10 flipów 😀

Mając pod opieką podkarpackich warsztatowiczów WIWN, chcemy im pomagać w realizacji postawionych celów. W szczególności tym, którzy chcą zrobić swoją pierwszą inwestycję. Ci, którzy mają ją za sobą świetnie sobie radzą i możemy wymieniać się doświadczeniem oraz służyć pomocą. Niech nasza grupa się rozrasta byśmy mogli robić jeszcze większe rzeczy. 🙂

Nasze postanowienia noworoczne już są, teraz podzielcie się swoimi. Trzymajcie za nas kciuki, by wszystko szło zgodnie z planem ! My trzymamy za Was i życzymy w nadchodzącym Nowym Roku samych sukcesów i realizacji marzeń !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.