„Strefa Nieruchomości” – magazyn inwestora

Nadal marzysz o sukcesie i wolności finansowej ? „Strefa Nieruchomości” to historie ludzi sukcesu, które są pokazywane na łamach czasopisma sprawią, że zaczniesz działać i zdobywać kolejne szczyty fortuny!

Co w  drugim numerze ?

W najnowszej „Strefie Nieruchomości” przeczytasz między innymi nasz materiał na temat inwestycji na rynku pierwotnym. Przede wszystkim opowiadamy o tym, czy inwestycja na rynku deweloperskim się opłaca. Jak kształtują się ceny nieruchomości z rynku pierwotnego w Polsce oraz jak pozyskać dogodną dla nas ofertę. Oprócz tego dowiesz się jakie są możliwości wygenerowania zadowalającego zysku inwestując na rynku pierwotnym.

O czym jeszcze się dowiemy ?

Na 100 stronach „Strefy Nieruchomości” przeczytasz wiele inspirujących wywiadów, jak i dotyczących inwestowania w nieruchomości. Natraficie tam na niezbędne informacje dotyczące kamienic oraz inwestowania w zabytki. Jeśli myślicie o wynajmie swojej nieruchomości to koniecznie musicie przeczytać dwa artykuły. Jeden z nich opowiada o najmie mieszkania na dłuższy okres, zaś kolejny o najmie krótkoterminowym.

Gdzie dostaniemy czasopismo ?

2. numer „Strefy Nieruchomości” już do nabycia w sklepie Rentiera – link https://skleprentiera.pl/pl/p/STREFA-NIERUCHOMOSCI-NR-2-Magazyn-Inwestora/497 . A od 15 września „Strefa Nieruchomości” jest dostępna w sieciach Empik w całej Polsce! Dlatego wystarczy pójść do najbliższego salonu i można cieszyć się z zakupu inspirującego czasopisma. 🙂 Z pewnością się Wam spodoba !

Zachęcamy do zakupu i czytania. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.